تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

خدمات الو تهویه

جت فن/هیتر فن

جت فن/هیتر فن

جت فن از دسته فن‌های محوری یا هواکش‌های آکسیال محسوب می‌شود که با استفاده از پروفیل ویژه در پروانه و فرم بدنه آن می‌تواند با سرعت دورانی زیاد حجم زیادی از هوا را در فشار زیاد جا به‌جا کند. همچنین بهتر است بدانید که از جت فن برای تهویه در مکان‌هایی که نیاز به هوا دهی زیاد در یک فضای کم دارند استفاده می‌شود. بنابراین از جت فن برای تهویه در معادن، پارکینگ‌ها و تونل‎‌ها استفاده می‌کنند. همچنین جالب است بدانید که از دیگر کاربردهای  ویژه جت فن این است که  قابلیت پرتاب هوا و ایجاد یک فضای حرکتی برای جریان هوا را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است که جت فن هم از طریق اتصال به کانال و هم به صورت آزاد قادر است عمل تهویه را انجام دهد. از لحاظ کاربرد می‌توان گفت جت فن هم به عنوان مکنده و هم دمنده قابل استفاده می‌باشد. می‌توان گفت جت فن برای محیط‌های انفجاری، محیط‌های با رطوبت زیاد، محیط‌های با حرارت بالا و محیط با خورندگی زیاد با اعمال یکسری از شرایط فنی و ساختاری بر روی آن قابل استفاده می‌باشد. همچنین نکته قابل توجه در جت فن این است که سیستم انتقال قدرت در آن به دو صورت مستقیم و اتصال تسمه پولی تولید و به بازارعرضه خواهد شد.

 

هیتر فن و کاربرد آن چیست؟

هیتر فن دستگاهی است که با راندمان حرارتی بالا برای گرمایش سریع خانه و سایر مکان‌ها بسیار مناسب می‌باشد. بنابراین دستگاهی مناسب و کاربردی برای فصول سرد است. بنابراین از هیتر فن برای گرم کردن فضاهای بزرگ مانند کارخانه‌ها، سالن‌های ورزشی سرپوشیده و فضاهایی که به توان حرارتی بالایی نیاز دارند استفاده می‌کنند. با توجه به ساختار ساده ای که دارد هیتر فن قادر است با بهره گیری از المنت برای تولید حرارت و چرخش هوا با استفاده از فن تعبیه شده در آن هوای محیط را گرم و به جریان درآورد. ویژگی های قابل توجه هیتر فن که باعث محبوبیت آن در بین مشتریان شده است عبارتند از: دارا بودن توان حرارتی بالا، توزیع بهتر هوای گرم، سرعت بالای گرم کردن محیط، اشغال فضای کم مخصوصا در مدل سقفی و دیواری و همچنین قیمت پایین. لازم به ذکر است موقع خرید وسایل گرمایشی باید به برچسب انرژی و کم مصرف بودن آن توجه ویژه داشته باشید.

 

 

Date

01 بهمن 1397

Categories

هیتر فن, جت فن

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم