تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

خدمات الو تهویه

پکیج

پکیج

 

پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

پکیج شوفاژ دستگاهی است که میتواند ابگرم مصرفی(دوش.اشپزخانه و روشویی)و همچنین اب داغ گرمایش(رادیاتور.گرمایش از کف و فن کوئل)را تامین نماید. درواقع پکیج شوفاژ قابلیت یک موتورخانه رادر یک بسته کوچک (پکیج)فراهم نموده که دارای مزایای زیادی است.

پکیج دیواری که معمولا نوع فن دار ان از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید میگردد علاوه بر تامین گرمایش داخل خانه یا محل تجاری از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایشی از کف ابگرم بهداشتی را نیز به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار میدهد . 

 

 

استفاده از دودکش مخصوص کواکسیال(دوجداره)در هنگام نصب پکیج دیواری این امکان را فراهم می نماید که علاوه بر خروج دود ناشی از کارکرد دستگاه به محیط خارج هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه نیز از محیط خارج تامین میگردد و در نتیجه ایمنی کاملی برای مصرف کننده فراهم میگردد.

ظرفیت حرارتی پکیج های دیواری و زمینی با قدرتی از 18000تا50000وات برساعت ساخته میشوند و انهارا مناسب برای واحدهای مسکونی از 60تا350مترمربع در نظر میگیرند.

پکیج شوفاژها را میتوان با توجه به ظرفیت حرارتی  نوع و تعداد مبدل و نحوه تخلیه محصولات احتراق به گروه های تقسیم بندی نمود.

 

انواع پکیج شوفاژ:

پکیج دیواری:کم حجم و بیصدا بوده و در ظرفیت و مدل های متنوعی تولید میشود. دارای بازده حرارتی بیشتری از نوع زمینی میباشد. جهت گرمایش به جای دیگ و مشعل از مشعل های اتمسفریک و مبدل هایی از جنس مس یا استیل استفاده میشود.

پکیج چگالشی:در این نوع پکیج ها با تغییر نوع مبدل و مشعل دستگاه و با استفاده از گرمای نهان اب راندمان بالایی تا حدود110درصد ایجاد شده است.این نوع پکیج ها ممکن است بصورت زمینی(دیگ)یا دیواری ساخته شوند ولی به هرحال قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند.

پکیج زمینی(مخزن دار)به علت داشتن مخزن ذخیره دبی ابگرم مصرفی بیشتری دارد.ولی فضای بیشتری را اشغال کرده و معمولا راندمان کمتری نسبت به نوع دیواری دارد.این نوع پکیج ها از نوع دیواری سنگین و گرانتر بوده و اغلب درون انها از دیگ های چدنی و مشعل باظرفیت بالا استفاده شده است.   

Date

26 دی 1397

Categories

پکیج

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم