تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

خدمات الو تهویه

شومینه

شومینه

شومینه چیست و چگونه می توان رفع عیب آن را انجام داد؟

 

شومینه

 

شومینه یکی از وسایل لوکس خانه هاست که برای تأمین گرما و یا پخت و پز در خانه ها به کار می رود. این

 این وسیله در قسمت مرکزی خانه قرار می گیرد و آتش و ذرات معلق در آن از طریق دودکش به بیرون انتقال داده می شود.

شومینه ها از نظر ساختاری برای طراحان دکوراسیون خانگی یکی از محیط های جذاب خانه می باشند که با استفاده از آن ها می توانند طرح های زیبایی را در محیط خانه ها ایجاد نمایند.

شومینه  ها در طول تاریخ دچار تغییرات زیادی شده اند. از جدید ترین مدل آن ها می توان به شومینه الکل سوز اشاره نمود.

شومینه الکل سوز از نظر دکوراسیون می تواند باعث مدرن و لوکس نشان داده شدن محیط خانه شود. از دیگر مزایای استفاده از این نوع از محصول می توان به  ایجاد شعله‏‌ هایی طبیعی، نامنظم و چشمگیر فضای آرام بخش و زیبایی در محیط خانه برای ساکنین خانه اشاره نمود.

 

رفع عیب شومینه

 

شومینه ها به دلیل ساختاری که دارند در هنگام خراب شدن و بروز مشکلات برای آن ها، حتما باید از تعمیرکار تخصصی در این زمینه برای رفع عیب شومینه استفاده نمود.

برای رفع عیب شومینه لازم است تا تعمیرکار با تمامی قطعات این دستگاه آشنایی کامل داشته باشد و بتواند در سریع ترین زمان ممکن ابتدا عیب آن را پیدا نموده و سپس اقدام به تعمیر آن ها نماید.

معمول ایرادهایی که این وسایل پیدا می کنند مربوط به فندک یا کم شدن شعله و خاموش شدن خود به خود یا نگه داشتن بیش از حد درجه حرارت برای گرم شدن ترموکوبل می باشد .

یکی از دلایل خاموش شدن شومینه می تواند ایراد در ترموکوپل آن باشد. برای حل این مشکل باید حتما سر ترموکوبل درون شعله فندک قرار گیرد و آن سر به بوبین (وسیله ای برای قطع و وصل جریان گاز) بسته شود و دقت نمود که شل نباشد.

Date

01 بهمن 1397

Categories

شومینه

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم