تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

خدمات الو تهویه

پرده هوا

پرده هوا

پرده هوا یک نوع دستگاه می‌باشد که معمولا در بالای درب  قابل نصب بوده و در واقع  یک نوع جریانی از هوا است که می‌تواند مناطق سرد و گرم را از یکدیگر جدا ‌کند. و به عنوان یک سد قادر است از ورود و خروج هوا جلوگیری ‌کند. از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم  این دستگاه می‌توان به وجود یک فن بسیار قوی در سقف این دستگاه و همین‌طور  وجود یک مکنده بسیار قوی در کف آن اشاره کرد که از این طریق جریان هوای فشرده از بالای درب به پایین آن به صورت مستقیم دمیده می‌شود. این دستگاه از لحاظ ظاهری بسیارشبیه به پانل پایین کولورهای اسپیلت می‌باشد. ضمنا پرده هوا قابل استفاده در بالای درب‌های فروشگاه‌ها، محیط‌های مسکونی، اداری، تجاری و محل‌ها و مکان‌های پر رفت و آمد می‌باشد. لازم به ذکر است که این نوع پرده دارای دو مدل اداری- تجاری و صنعتی می‌باشد. که مدل اداری- تجاری از نظر ظاهر زیباتر و کوچک‌تر بوده و برق کمتری را مصرف می‌کند.

کاربرد پرده هوا در محیط

یکی از کاربردهای اصلی این دستگاه ایجاد سد یا پرده نامرئی می‌باشد، که قادر است بین محیط بیرون و داخل یک پرده نامرئی به ضخامت 4 سانتی‌متر ایجاد ‌کند. یکی دیگر از کاربردهای پرده هوا این است که از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و از وارد شدن بادهای فصلی به داخل فضای مورد نظر جلوگیری می‌کند. لازم به ذکر است که استفاده از این دستگاه باعث دور شدن  هر گونه آلودگی از محیط  و مکان‌های مورد نظر می‎شود. و سطح بهداشت مکان‌ها و محیط‌های مورد نظر به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند چون این دستگاه از ورود هرگونه حشرات و آلاینده‌های موجود در هوا به داخل فضا جلوگیری می‌کند. ضمنا  با استفاده از کنترل انتقال هوا قادر است  انرژی  را در یک محیط  ذخیره کند. که خود این امر باعث می شود تا در هزینه‌های مربوط به اتلاف انرژی صرفه جویی شود. و از دیگر کاربردهای مهم  پرده هوا می‌توان به این اشاره کرد که قادر است محیط مورد نظر را ایزوله کند و از انتشار هرگونه بوی بد در محیط جلوگیری ‌کند.

 

 

Date

01 بهمن 1397

Categories

پرده هوا

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم