تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

مطالب آموزشی

پکیج شوفاژ

پکیج شوفاژ چیست ؟ انواع پکیج شوفاژ و ویژگی آنها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پکیج شوفاژ دستگاهی است که میتواند آبگرم مصرفی ( دوش.اشپزخانه و روشویی ) و همچنین آب داغ گرمایش ( رادیاتور. گرمایش از کف و فن کوئل ) را تامین نماید.

درواقع پکیج های شوفاژ قابلیت یک موتورخانه را در یک بسته کوچک ( پکیج ) فراهم نموده که دارای مزایای زیادی است.

پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

پکیج های دیواری که معمولا نوع فن دار ان از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید میگردد علاوه بر تامین گرمایش داخل خانه یا محل تجاری از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایشی از کف ابگرم بهداشتی را نیز به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار میدهد . 

پکیج شوفاژ دیواری

استفاده از دودکش مخصوص کواکسیال (دوجداره) در هنگام نصب پکیج دیواری این امکان را فراهم می نماید که علاوه بر خروج دود ناشی از کارکرد دستگاه به محیط خارج هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه نیز از محیط خارج تامین میگردد و در نتیجه ایمنی کاملی برای مصرف کننده فراهم میگردد.

ظرفیت حرارتی پکیج های دیواری و زمینی با قدرتی از 18000 تا 50000 وات برساعت ساخته میشوند و انهارا مناسب برای واحدهای مسکونی از 60 تا 350 مترمربع در نظر میگیرند.
پکیج شوفاژ را میتوان با توجه به ظرفیت حرارتی  نوع و تعداد مبدل و نحوه تخلیه محصولات احتراق به گروه های تقسیم بندی نمود.

انواع پکیج شوفاژ

پکیج شوفاژ دیواری :

کم حجم و بیصدا بوده و در ظرفیت و مدل های متنوعی تولید میشود. دارای بازده حرارتی بیشتری از نوع زمینی میباشد. جهت گرمایش به جای دیگ و مشعل از مشعل های اتمسفریک و مبدل هایی از جنس مس یا استیل استفاده میشود.

پکیچ شوفاژ

پکیج شوفاژ چگالشی :

در این نوع پکیج ها با تغییر نوع مبدل و مشعل دستگاه و با استفاده از گرمای نهان اب راندمان بالایی تا حدود 110 درصد ایجاد شده است.این نوع پکیج ها ممکن است بصورت زمینی (دیگ) یا دیواری ساخته شوند ولی به هرحال قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند.

پکیج شوفاژ زمینی ( مخزن دار ) :

به علت داشتن مخزن ذخیره دبی ابگرم مصرفی بیشتری دارد.ولی فضای بیشتری را اشغال کرده و معمولا راندمان کمتری نسبت به نوع دیواری دارد.این نوع پکیج ها از نوع دیواری سنگین و گرانتر بوده و اغلب درون انها از دیگ های چدنی و مشعل با ظرفیت بالا استفاده شده است.    

 

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم