تلفن : 751 90 651 - 021 الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج الو تهریه تعمیرات پکیج در سراسر تهران و کرج

مطالب آموزشی

سرویس، لوله کشی و تعمیر اساسی موتورخانه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیر و سرویس موتورخانه الو تهویه

 

 

سرویس، لوله کشی و تعمیر اساسی موتورخانه 

همه ی ما میدانیم هزینه ی راه اندازی موتورخانه بالا است.دلیل استفاده ی ما از سیستم های تاسیساتی پرهزینه، با وجود هزینه ی بالای آنها، عمر مفید این تجهیزات است.

سیستم و تجهیزات از اجزای مختلفی تشکیل می شوند که هر کدام از این اجزا ممکن است دچار مشکل شود. موتورخانه ی  یک ساختمان به دلیل اینکه از اجزای مختلفی ساخته می شود، اجزای آن همواره باید بتواند به طور مناسب و هماهنگ کار کند؛ علاوه بر این سیستم آن باید کارکرد بالا در عین مصرف انرژی کم داشته باشد؛ ایمن و مطمئن کار کند و طول عمر بالایی نیز داشته باشد. با اینکه سیستم، تجهیزات و لوله های آن دارای عمر مفید زیادی است ولی اگر به طور مداوم در بازه های زمانی خاص بازدید و سرویس نشود، ممکن است بسیار زودتر از آنکه فکرش را بکنید، اجزای آن فرسوده شود.به دلیل اینکه موتورخانه ی یک ساختمان مرکز تولید گرمایِ شریان های گرمایشی یک ساختمان است، در هنگام خرابی در یکی از اجزای سیستم،باید سریعا تعمیر شود.لوله کشی و تعمیر لوله ها نیز باید توسط افراد مطمئن انجام شود،تا در دراز مدت دچار مشکل نشوند.

 

چرا سرویس و تعمیر اهمیت بالایی دارد؟

وجود موتورخانه به عنوان قلب گرمایشی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. این سیستم با اینکه طول عمر زیادی دارد ولی باید در بازه های زمانی مشخص سرویس شود تا اگر مشکلی بود، تعمیر شود. اگر موتور خانه و لوله هایش به طور دائم بازدید، سرویس و تعمیر نشود،امکان دارد مصرف انرژی آن نسبت به کاراییش افزایش یابد.افزایش مصرف انرژی باعث خواهد شد شما هزینه ای بسیار بالاتر از سرویس سیستم موتورخانه تان را صرف هزینه های انرژی مصرفی آن کنید.

اگر تجهیزات و لوله ها به طور دائم سرویس و تعمیر نشوند، در طول مدت کار سیستم،ممکن است اجزای آن هماهنگی اولیه را از دست بدهند و باعث وقوع سانحه ای شوند.

برای اینکه راندمان عملکرد اجزای سیستم در حالت حداکثر باشد همیشه باید به طرز کار مرتب اجزا توجه کرد.وجود یک اشکال کوچک میتواند کل سیستم را درگیر کرده و در کارکرد آن مداخله کند.

لازمه ی افزایش طول عمر، ایمنی، راندمان بالای عملکرد و مصرف انرژی حداقلی لوله کشی دقیق، نظارت و تعمیر سیستم و تجهیزات موتورخانه توسط نیروی مجرب و متخصص است.

 

الو تهویه

ارائه دهنده انواع خدمات سرمایشی و گرمایشی در تهران و البرز

تماس با الو تهویه

  •  

    021-65190751

  •  

    info@AloTahvieh.com

  •  

    شنبه تا پنج شنبه از ساعت 09:00 الی 20:00 آماده خدمت رسانی می باشیم